Pár slov o Babybooom

Pár slov o našom obchode

Všetko čo potrebuješ je dieťa...

A práve dieťa bolo našou inšpiráciou pri tvorbe e-shopu a kamennej predajne pre Vás a Vaše detičky. Narodenie bábätka je v živote človeka tak ohromná udalosť, ktorá vnesie do fungovania nový vietor do plachiet a iný pohľad na najmenších. Konkrétne pre nás, je dieťa stredom vesmíru a práve preto sme sa rozhodli pre cestu života, ktorá je priamo spojená s detičkami. Budeme sa snažiť byť nápomocní a veríme, že ponukou produktov uspokojíme Vaše požiadavky a vyčaríme úsmev na tvári Vám i Vašim najbližším.

  • kvalitné produkty
  • rýchle služby zákazníkom
  • kamenná predajňa
  • široký sortiment produktov
5000 A VIAC PRODUKTOV
20 A VIAC ZNAČIEK
6 HLAVNÝCH KATEGÓRIÍ PRODUKTOV
1 KAMENNÁ PREDAJŇA

Milí zákazníci

Sme veľmi radi, že máme otvorený aj kamenný obchodík Baby Booom v Špačinciach. Je pre nás magickým miestom, kde prinášame okrem štýlového a kvalitného oblečenia, obuvi, kočíkov, autosedačiek, hračiek, bio potravín, handmade produktov a doplnkov pre mamičky vždy úsmev na tvári a pozitívnu energiu. Pripravení pomôcť, vymeniť rady a skúsenosti. Je pre nás dôležité podporiť lokálny trh a preto v obchodíku nájdete veľa slovenských výrobcov. Súčasťou života našich detičiek sú aj oslavy s rodinou i priateľmi a tú správnu atmosféru vieme dotvoriť ponukou balónov a nafúknutia héliom.

Náš tím

Od samého začiatku otvorenia nášho obchodíku sme tu spoločne, Markus, Veronika, Dušan, Monika. Spája nás vždy dobrá nálada, komunikatívnosť a ochota pomôcť. Jednoducho všetko sa točí okolo detičiek a preto si nás „vybralo“

Motto: #All you need is baby

TATO

MAMA VERONIKA

ŠÉF MARKUS

MONIKA